USA - Nový Zéland - Skotsko - Dobrodružné cesty

S batohem na zádech spolu budeme objevovat krásy světa po dobrodružných cestách i necestách, přivítají nás velkolepé národní parky a mohutné hory USA, nedotčená příroda ostrovů země Nový Zéland nebo divočina, kterou nás obklopí Skotsko. Budeme jako skupina max. 8 lidí putovat místy připomínajícími panenskou přírodu. Pouze se zkušeným průvodcem navštívíte tato exkluzívní místa, takové jsou naše zájezdy - dobrodružné cesty.

malebná údolí cesta

Aktivní dovolená

cesta

hory - mt. rainier Pro menší skupinky lidí (do počtu 8) pořádáme každoročně tyto druhy zájezdů:

* leden až březen - Nový Zéland
* červen - USA
* červenec až srpen - Skotsko
* září až říjen - USA, Kanada

V rámci jednotlivých typů zájezdů Vás čekají jednodenní a vícedenní výlety do přírody, výpravy do hor a na jejich vrcholy. Všechny tyto budoucí zážitky Vám zprostředkuje zkušený průvodce, který žil mnoho let v zahraničí, kde nabyl mnoho zkušeností z dobrodružného života a cest, jimiž prošel. Zkušeným horolezcům se nabízí v rámci jednotlivých zájezdů i možnost výstupů na některé ze světových vrcholů. Tyto náročné výstupy na samotné vrcholy vybraných hor jsou však realizovány jen s příslušným vybavením a jen pro skutečné horolezce a skálolezce.

Dle Vašich preferencí přizpůsobíme itinerář cest do zemí a oblastí, kde zájezdy realizujeme.

Všechny výpravy a zájezdy jsou vytvářeny na základě zkušeností hlavního průvodce a jsou dotvářeny díky spolupráci tamních lidí, cestovatelů, dobrodruhů, horolezců a horských vůdců.

Dobrodružné cestování a poznávání

cesta

Staneme na vrcholcích hor, kde uslyšíte jen svůj dech. Cesty, které uskutečníte, i pohledy na svět a do vlastního nitra Vás změní. Poznáte rozličnou faunu i flóru zemí, kam zavítáme, potkáte se s neobyčejnými lidmi a kulturami, budete mít možnost dělit se o nezapomenutelné zážitky se stejně orientovanými lidmi. Tyto zážitky vám poskytnou jen naše dobrodružné cesty.

majestátní výhledy z hor